NEMOKAMAS pristatymas nuo 35 EUR

  info@berrylights.lt   Vilnius, LT- 32547

HomeApmokėjimo tvarka

Apmokėjimo tvarka

1. Pirkėjas gali atlikti mokėjimą už prekes vienu iš šių būdų:

1.1. Banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas prisijungęs prie savo internetinės bankininkystės ar nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į www.berrylights.lt nurodytą banko sąskaitą.

Bankai informaciją apie pavedimus apsikeičia darbo dienomis 9:00, 12:00 ir 15:00 val. Jūsų pavedimą iš kito banko matysime iki 10:00, iki 13:00 arba iki 16:00 val., priklausomai nuo to, kuriuo metu atliksite pavedimą.

1.2. Elektronine bankininkyste (bendradarbiaujant su partneriu paysera.lt, „Paysera LT“, UAB) – tai išankstinis apmokėjimas atliekamas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Pirkėjui, turinčiam elektroninės bankininkystės sutartį, mokant už prekes šiuo būdu, elektroninės bankininkystės sistemoje sugeneruojamas mokėjimas pagal jo apmokamą užsakymą. Pinigus Pirkėjas perveda į „Paysera LT“, UAB banko sąskaitą.

2. Tik gavus apmokėjimą už prekes pradedamas formuoti prekių siuntinys ir pradedamas skaičiuoti prekių pristatymo terminas (šis punktas negalioja jei pasirinktas apmokėjimo būdas už prekes yra grynieji pinigai).

Uždaryti