NEMOKAMAS pristatymas nuo 35 EUR

  info@berrylights.lt   Vilnius, LT- 32547
Šis klausimas turbūt laimi pirmą vietą, kaip dažniausiai užduodamas klausimas :) Mes padarėme specialius lempučių išmatavimų brėžinius, kad viskas būtų kuo aiškiau. Žvilgterkit ČIA
Mes turime puikią žinią Jums – beveik nieko! :) Energijos suvartojimas priklauso nuo rinkinio:

 

– Girlianda su 20 lempučių – kiekviena lemputė naudoja 0,84W (16,8W už visą komplektą)

– Girlianda su 35 lemputėmis – kiekviena lemputė naudoja 0,45 W (15,75W už visą komplektą)

– Girlianda su 50 lempučių – kiekviena lemputė naudoja 0,62 W (31,2W už visą komplektą)

Taigi, pavyzdžiui, girlianda su 20 kamuoliukų, uždegta visą naktį (8 valandas), suvartoja tik 0,69 € energijos per visą mėnesį.

Taip, jos turi visus saugumo sertifikatus, reikalingus parduoti Europos Sąjungoje. Tačiau atminkite, kad tai yra ne žaislai: kamuoliukai ir laidai turi būti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Sausu valymu arba naudoti plunksnų pašluostę. Nevalykite kamuoliukų naudojant bet kokį skystį, nes kamuoliukai gali prarasti savo formą.
Kuo greičiau jūs apmokate, tuo greičiau gausite siuntą, bet apmokėjimo lauksime 2 dienas. Vėliau užsakymas panaikinamas. 
Visą informaciją apie pristatymo išlaidas rasite ČIA 

Užsisakius virš 35 €, siunta jums bus išsiųsta NEMOKAMAI ! :)

Komplektai 10, 20, 35 vnt. yra supakuoti mūsų firminėse dėžutėse. Siuntimui viskas pakuojama į siuntimui skirtas įmautes. 50 vnt girliandos pakuojamos dėžutėse taip pat.
Supakuosime ir išsiųsime sekančią dieną po užsakymo. Atminkite, kad atostogų ar švenčių sezono metu pristatymo laikas gali būti pratęstas iki 7 dienų.
Visus nusiskundimus siųskite elektroniniu paštu info@berrylights.lt. Mūsų girliandoms yra teikiama 2 metų garantija nuo pirkimo datos.
Internetinė svetainė dirba 24 val per parą.

Į ofisą Vilniuje, galite atvykti darbo dienomis, prieš tai būtinai paskambinus telefonu +37067000544

Greičiausiai esame pasiekiami per Facebook 

Jei aukščiau pateiktas sąrašas nesuteikė Jums reikiamos informacijos, prašome siųsti mums savo klausimą info@berrylights.lt – pasistengsime kuo greičiau atsakyti 
Uždaryti