NEMOKAMAS pristatymas nuo 35 EUR

  info@berrylights.lt   Vilnius, LT- 32547
Kategorija

Pintas baltas lėlių vežimėlis

Šis baltos spalvos pintas lėlių vežimėlis yra klasikinis ir nesenstantis žaislas, kuris taps puikia dovana jūsų mažyliui. Viduje labai daug vietos, tad tilps ne viena lelytė ar meškiukas.

Lengvai stumiami jie gali padėti greičiau žengti pirmuosius žingsnius.

Kiekvienas vežimėlis gaminamas rankomis iš geriausios kokybės natūralių vytelių. Vytelės yra patvarios, natūralios ir ekologiškos.

75.00

Turime

MEDŽIAGOS: Medis ir vytelės

Naudojami dažai yra vandens pagrindo, be jokių tirpiklių, o tai reiškia, kad jie yra saugūs jūsų vaikui ir malonūs aplinkai.

IŠMATAVIMAI: Ilgis: 48cm; Plotis: 27cm

Aukštis (iki rankenos viršaus): 43cm

AMŽIAUS: Rekomenduojame vaikams, kurie jau gali vaikščioti be pagalbos, tai nėra vaikštynė. Patikrinkite aukščiau pateiktus matmenis, kad įsitikintumėte, jog jie tinka jūsų vaiko ūgiui.

PRISTATYMAS: Išsiuntimas per 2-3 darbo dienas. Pristatant reikės paprasto surinkimo – prie vežimėlio dugno priklijuojama dvipusė lipni juosta.

Skirtas naudoti tik patalpose.

Priežiūros instrukcijos: Vežimėlį galima nuvalyti švaria drėgna šluoste, kad būtų pašalintos dulkės ar nešvarumai.

Venkite naudoti ant grubių paviršių, pavyzdžiui, betono, nes tai gali sukelti pernelyg didelį susidėvėjimą ir sugadinti ratus. Kiekvienas vežimėlio ratas ir vežimėlio rankena pritvirtinti varžtais, kurie naudojant gali atlaisvinti laikui bėgant. Prašome reguliariai patikrinti prieš pradedant žaisti vaikui.

 

* Atkreipkite dėmesį, kad mūsų gaminiai yra rankų darbo ir dažyti rankomis, be abejo, jie gali šiek tiek skirtis, turi nedaug trūkumų. Manome, kad tai tik suteikia jiems žavesio ir daro kiekvieną gaminį unikalų.

** Į vežimėlį neįeina patalynė, kutai ar žaislai.

Uždaryti