NEMOKAMAS pristatymas nuo 35 EUR

  info@berrylights.lt   Vilnius, LT- 32547
Kategorija

Pintas aukštas lėlių vežimėlis

Šis natūralios spalvos, pintas lėlių vežimėlis yra klasikinis ir nesenstantis žaislas, kuris taps puikia dovana jūsų mažyliui.

Kiekvienas vežimėlis gaminamas rankomis iš geriausios kokybės natūralių vytelių. Vytelės yra patvarios, natūralios ir ekologiškos.

55.00

Neturime

MEDŽIAGOS: Medis ir vytelės

IŠMATAVIMAI: Ilgis: 48cm; Plotis: 27cm

Aukštis (nuo apačios į viršų): 58cm

Aukštis (iki rankenos viršaus): 53cm.

 

AMŽIAUS: Rekomenduojame vaikams, kurie jau gali vaikščioti be pagalbos, tai nėra vaikštynė. Patikrinkite aukščiau pateiktus matmenis, kad įsitikintumėte, jog jie tinka jūsų vaiko ūgiui.

PRISTATYMAS: Išsiuntimas per 2-3 darbo dienas. Pristatant reikės paprasto surinkimo – prie vežimėlio dugno priklijuojama dvipusė lipni juosta.

Skirtas naudoti tik patalpose.

Priežiūros instrukcijos: Vežimėlį galima nuvalyti švaria drėgna šluoste, kad būtų pašalintos dulkės ar nešvarumai.

Venkite naudoti ant grubių paviršių, pavyzdžiui, betono, nes tai gali sukelti pernelyg didelį susidėvėjimą ir sugadinti ratus. Kiekvienas vežimėlio ratas ir vežimėlio rankena pritvirtinti varžtais, kurie naudodami gali atlaisvinti laikui bėgant. Prašome reguliariai patikrinti prieš pradedant žaisti vaikui.

 

* Atkreipkite dėmesį, kad mūsų gaminiai yra rankų darbo ir dažyti rankomis, be abejo, jie gali šiek tiek skirtis, turi nedaug trūkumų. Manome, kad tai tik suteikia jiems žavesio ir daro kiekvieną gaminį unikalų.

** Į vežimėlį neįeina patalynė, kutai ar žaislai.

Uždaryti